Kora délután egy jó másfél órás lomtalanítással melegítettem be: a pincébe gyűjtöttük azokat a bútorokat, amikről még két hónappal ezelőtt úgy gondoltuk, hogy kellenek, de azóta mégsem (a többi bútort még decemberben elvitettük). Ezért a pincéből fel kellett hordani, aztán ki a parkolóba. Ismét kibéreltük a Crafter-t, azzal vittük ki a lakossági hulladékudvarba. Holnap meg irány a régi lakás, maradt még ez-az, amit el kell hozni. Jól bemelegedtem, hiszen amúgy 25-26 fok is van.
Később aztán egy kis edzéske a Pumping Ironban:
- Húzódzkodás (kétféle fogás) + Padra lépés: 4x6, minden sorozat után 10-10 fellépés alacsony padra
- Evezés rúddal normál fogás + Padra fellépés: 12x80kg + 10-10, két sorozat
- Evezés rúddal szembe fogás + Padra fellépés: 12x70kg + 10-10, két sorozat
- Nyomás Smith-gépen: 4x(10+, mikor mennyi sikerült)
- Kétkezes bicepsz rúddal + Csigás letolás kötéllel: 16x32kg + 16x(10 lap), két sorozat
- Tartás rúddal hát mögött + Hídtartás: (20 mp)x140kg + 1 perc, három sorozat
- Függeszkedés: egykezes 30 mp-30 mp, normál 2x1 perc (kétféle fogás)
Ennyike.
Most hárman is voltak, egy fiatal srác, meg egy idősebb házaspár. A férfi sz@rrá volt tetoválva, meg állandóan két dinnyét vitt a hóna alatt :-) Nem soká el is mentek, így aztán a saját zeném dübörgött a teremben :-).
Holnap csütörtök és a maradék cucc áthordása. Jó lesz... vagy mégsem
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése